Bijzonder concert op het Christiaan Müller Orgel

Karolína-Janů

Karolína Janů

Op 12 november treden de Tsjechische sopraan Karolína Janů en organist Pavel Kohout  op in de sfeervolle Grote Kerk van Beverwijk. Met op het programma o.a. muziek van Bach, Seger, Černohorský en Mozart. Aanvang 20.00 uur, toegang slechts €7,50.

Karolína Janů studeerde in Praag bij Jana Jonášová en bij de gerenommeerde operazangeres Roberta Alexander aan Codarts in Rotterdam. Ze trad op met o.a. het Praagse Kamer Orkest, het West-Boheemse Symfonie Orkest en het oude muziekensemble Vivaldi Orchestra Praga. Ze is regelmatig te gast op internationale muziekfestivals in Tsjechië. www.karolinajanu.com

fotograaf: Ivan Malý

Pavel Kohout ( foto: Ivan Malý)

De organist Pavel Kohout studeerde in Praag bij Jan Kalfus, Jaroslav Tůma en Anna Machová, en in Amsterdam bij Jacques van Oortmerssen. Hij won vele internationale prijzen, waaronder de een gouden medaille en de J.S. Bach-prijs op het Internationaal Orgel Concours in Tokio in 2000. Hij treedt op als solo en orkestorganist bij prestigieuze gezelschappen over de hele wereld, tot in Nieuw Zeeland en Japan. www.pavelkohout.org.

 

Klik hier voor Programma