Zanger en pianist René van Sluis zal vrijdag 26 luli een recital geven in de Grote kerk. Let op in eerdere aankondigingen staat 27 juli dit is verplaatst naar 26 juli.
Na een indrukwekkende zangcarrière- René heeft zelfs in de beroemde Scala van Milaan gezongen- heeft hij het pianospel, waarmee hij in zijn jonge jaren furore maakte, weer opgepakt en is hij een tweede carrière als concertpianist begonnen.
René van Sluis zal tijdens het zomeravonconcert ingetogen maar passievol werken van Chopin, Schumann, Schubert en Brahms ten gehore brengen. Dit recital is een onderdeel van een tournee die hem voert langs o.a. Florence en Parijs.
Na afloop is er gelegenheid om, onder het genot van een drankje na te praten.
De entree voor het concert is 10 euro, wat gebruikt zal worden om allerlei activiteiten te kunnen blijven organiseren in de Grote Kerk.
26 juli: aanvang 21,00 u. Zaal open. 20.15u.
